Výškově stavitelná linka

Výška pracovní plochy

Nejpoužívanější výškou a zároveň tou nejnižší možnou je 85 cm po horní okraj pracovní desky. Při menší výšce pracovní desky již není možné do kuchyňské linky instalovat myčku ani pračku. Druhá doporučená výška pracovní desky je pak 90 cm po horní okraj.

Výška pracovní desky musí v každém případě vyhovovat Vám a ne názorům nezúčastněných. Mějte na paměti, že na kuchyňské lince  budete pracovat Vy a ne nějaký názor . Proto je dobré si uvědomit, na jaké výšce desky teď pracujete a co Vám u ní vadí nebo naopak vyhovuje. 

Zkoušel jsem vařit na takové kuchyni a zjistil jsem, že mi vadí stále myslet na pohyb doleva nebo doprava. Několikrát jsem se dostal do kolize s vyšší pracovní plochou, kdy při každodenní práci jsem si neuvědomil, že bych měl hrnec z varné desky (nižší výšky) zvednout tak, abych nenarazil do boku skříňky standardní pracovní plochy.

Proto v našem nové studiu bude část kuchyně, kde si pomocí servo pohonů můžete vyzkoušet výšku pracovní desky přesně pro Vás a neomezovat se tak na nějaké standardizované výšky. 

Video:

Video je zpracované v našem studiu. Vzorková kuchyně s použitím nových materiálů, kování a technologii.

Zanechte nám komentář

Další rady a tipy

Vestavný vysavač

Jednoduché ovládání K aktivaci vysavače se jednoduše dotkněte smetákem nebo nohou klapky přístroje.Senzor rozpozná tlak a zapne chod motoru.Nyní můžete

Číst dále »