Řešení rohů

Nabízíme několik originálních řešení nedostupných rohů kuchyňských linek.

Z mé několikaleté zkušenosti jsem dospěl k dvěma způsobům využití, které považuji za nejpraktičtější. Podotýkám je to dle mého názoru a zkušeností, nikoliv čerpáním z nějaké literatury. Každý máme právo na svůj názor i když se to někomu nemusí líbit nebo hodit.

Snažím se však našim zákazníkům vyřešit prostory ne, proto aby byly, ale aby byly vždy rychle k dispozici bez velkého namáhání a hlavně k užitku zákazníka.

Vím, že každé řešení má i svou cenu, ale při pořizování kuchyňské linky je důležité, do čeho investovat budete a naopak do čeho už ne, aby cena kuchyně odpovídala Vašim představám. 

Napište nám

Po odeslání kontaktního formuláře Vás budeme v pracovních dnech do 48 hodin telefonicky nebo emailem kontaktovat.

Návrh a cenovou kalkulaci provádíme zdarma.

Možnosti rohových řešení

Všechna řešení rohů kuchyňských linek vám rádi předvedeme v našem studiu.

Je jen na vás, jak se rozhodnete při výběru vhodného řešení. Avšak doporučuji si vám především uvědomit, zda potřebujete prostory k uskladnění nebo ke každodennímu použití.

Slepý roh

vorac-interiery-reseni-rohu-slepy-roh

Do 3000,-

Skříňka v zadní části rohu linky a přístup je pouze na kolenou a jen jedním dvířkem min. š 450 mm – nemožné každodenní využití.

Výsuvné police

vorac-interiery-reseni-rohu-vysuvne-police-ledvinky
Přehrát video

Do 12 000,-

Výsuvné police (tzv. ledvinky) nejčastěji používaný název Le Mans. Obsahuje pouze dvě úložné police, horší přehlednost a přístup do spodní části (nutné kleknout), možné zapadení uložených předmětů.  

Magic Corner

vorac-interiery-reseni-rohu-magic-corner
Přehrát video

Do 14 000,-

Výsuvné koše – je to skříňka vybavena dvěma výsuvnými dvoj koši. Toto řešení není moc přehledné, při užívání nutné kleknout,  při přístupu do zadní části je potřeba nejprve vyskládat obsah.

Prázdný roh

vorac-interiery-reseni-rohu-prazdny-roh
Přehrát video

Do 12 000,-

Prázdný roh, kdy jsou použity dvě skříňky s výsuvy. Výhodou tohoto řešení je rychlý přístup a přehlednost. Šířka zásuvek 30-120 cm, 

Otočné police

vorac-interiery-reseni-rohu-otocna-police
Přehrát video

Do 16 000,-

Dvě otočné police v rohové skříňce tvaru L 900x900mm – dvoje dvířka připevněná na otočné polici. Při použití nutné kleknout, komplikované zavírání dvířek (police se musí otočit do původní pozice).

Space Corner

vorac-interiery-reseni-rohu
Přehrát video

Do 16 000,-

Do našich kuchyní nejčastěji instalujeme už 11 let rohovou skříňku tzv. Space Corner výsuvné 2-4 zásuvky v rohu. Výhodou je snadná dostupnost a velice dobrá přehlednost. Doživotní záruka na kování BLUM. 

Vysněný interiér krok za krokem

Přehrát video

Naše priority

Pohyb

Komfortní pohyb v kuchyni

Ovládání kuchyně by mělo být lehké a příjemné. Dobrý pocit při používání kuchyně nezávisí jen na designu nebo povrchových materiálech.

Prostor

Maximální využití prostoru

Není nic horšího, než při ukládání věcí do nové kuchyně zjistit, že se Vám tam vše nevejde. Stává se to až v 60% případů. 

Plynulost

Plynulá a rychlá práce

Díky rozdělení kuchyně do zón se zbytečně nenachodíte a ušetříte čas při vaření. Využijte všechny možnosti k získání úložného prostoru navíc. 

Často kladené dotazy

Při vlastní montáži vám můžeme dodat kuchyň do jednoho měsíce. V případě montáži naší firmou je to do 5 měsíců ode dne složení první zálohy z důvodu vytíženosti firmy.
 

Cenu za jeden metr nelze určit, protože každá kuchyň má v jednom metru jiné vybavení. Určovat cenu za jeden metr by bylo nepoctivé, jelikož každá kuchyň má svojí cenu. A proto nabízíme cenovou kalkulaci a návrh zdarma na počkání.

Ano děláme, ale jedná se jen o kompletní vybavení místnosti, na který vám uděláme návrh a cenovou kalkulaci zdarma na počkání. Více informací a také inspirace naleznete ZDE.

Doživotní servis znamená, že po celou dobu užívání kuchyňské linky, se o ni budeme starat a to zcela zdarma.

Z naší zkušenosti a případných servisů doporučujeme: TEKA, KÜPPERSBUSCH, LORD, AEG, ELECTROLUX, WHIRPOOL.

Z naší praxe vycházíme, že nejlepší řešení rohů je Space Corner (výsuvné rohy). Více informací najdete ZDE.

Chcete rohové řešení podle Vašich představ? Napiště nám!

Napište nám

Po odeslání kontaktního formuláře Vás budeme v pracovních dnech do 48 hodin telefonicky nebo emailem kontaktovat.

Návrh a cenovou kalkulaci provádíme zdarma.