Jak to u nás chodí

Jak to u nás chodí

Dispoziční řešení kuchyňské linky tvoříme pro každého zákazníka individuálně. Jen tak je možné vytvořit návrh kuchyně, která bude sloužit Vám, nikoliv Vy jí.

Jelikož návrh a cenovou kalkulaci provádíme zdarma, postačí nám pro první schůzku hrubý půdorys místnosti ( i s rozmístěním oken a dveří ), ve které se bude realizovat kuchyň nebo jiný nábytek, a krátký popis Vašich představ o vybavení. Tyto podklady nám stačí zaslat i elektronickou poštou nebo doplnit telefonicky. Následně už jde jen o dohodnutí termínu schůzky pro prezentaci návrhu.

Pro vytvoření detailního návrhu již považujeme za důležité osobní jednání a předvedení našich výrobků k případnému porovnání konkurenční nabídky tak, aby bylo možné porovnat porovnatelné. V dohodnutém termínu Vám předvedeme dva návrhy, kdy první bude dle Vašich představ, a druhý, který bude vycházet z našich dlouhodobých zkušeností, odezvy zákazníků a inspirací nabytých i na mezinárodních výstavách o designu.

Vy tak budete mít možnost vidět nábytek ze dvou úhlů pohledu. Tyto návrhy můžete (pokud to bude třeba) měnit dle vlastních požadavků a představ až do podoby, se kterou budete souhlasit. Na Vámi schválený návrh Vám předáme během několika minut kalkulaci, kterou společně ještě jenou projdem a potom už záleží jen na Vašem rozhodnutí, jestli zakázku u nás objednáte, či nikoliv.

Kuchyňská linka je nejdůležitější částí bytu nebo domu, a proto se neradi zúčastňujeme tzv. výběrového řízení, kdy zákazník rozešle svoje poptávky mezi několik firem a čeká na nejnižší cenu. Důvodem zmíněného zákazníkova počínání může být, že příliš neřeší, jak bude kuchyň funkční a z čeho bude vyrobena. Druhým důvodem může být i jeho pracovní vytíženost, což chápeme, a proto zákazníkům nabízíme termíny schůzek i mimo pracovní dobu.

Naším zájmem je, abyste za Vaše investice získali co nejlepší řešení a kvalitu.

V dnešní době e-shopů netrváme na dodávce spotřebičů prostřednictvím naší firmy. V případě Vašeho zájmu Vám je za poplatek zabudujeme i zapojíme. Záruku na spotřebiče v případě poruchy si však musíte následně řešit s dodavatelem zařízení sami.

Nabídku spotřebičů Vám samozřejmě v případě zájmu předložíme za cenu, ve které máte již zahrnuto zajištění nepoškozeného zařízení, odbornou instalaci, zapojení a případné řešení záručních oprav. Celou zakázku, pokud budete mít zájem, Vám předložíme s objednávkou i v elektronické podobě.

V rámci dodávky kuchyně Vám můžeme nabídnout také řemesla osvědčených partnerů (živnostníků), a to v oborech – stavební a přípravné práce (bytové jádra a menší stavební úpravy), elektroinstalace, sádrokartony, malování, podlahy, vodo – topo – plyn a další.
S těmito partnery jsme realizovali mnoho akcí (bytová jádra) a až na menší kosmetické dodělávky to dopadlo vždy dobře. A co je neméně důležité, vše bylo dotaženo vždy do konce a ke spokojenosti zákazníka.

Realizace na zakázku

Dispoziční řešení interiéru a následně návrhy nábytku tvoříme pro každého individuálně. To znamená, že Váš interiér bude neopakovatelným originálem. Před vytvořením jakéhokoliv návrhu interiéru Vás pozveme k úvodní schůzce v našem studiu, při které sdělíte svoji představu.

Po dohodě termínu bude předvedena v našem studiu prezentace návrhu na velkoplošné obrazovce. Při této prezentaci je možné návrh interiéru měnit tak, aby v maximální míře vyhovoval Vašim představám a potřebám.

Jakmile provedete souhlas s návrhem, vypracujeme Vám přesnou cenovou kalkulaci.
S potvrzenou objednávkou pak obdržíte zdarma i barevné 3D návrhy Vašeho budoucího interiéru.

Zanechte nám komentář

Další rady a tipy

Jak si vybrat kuchyň

Každý začátek je těžký, zvláště jedná-li se o tak zásadní rozhodnutí, jako je nová kuchyňská linka nebo nový nábytek do interiéru. Nabízíme Vám proto pár drobných námětů i užitečných rad pro začátek.

Číst dále »