Granitový nebo nerezový dřez?

Na začátek musím říct, že granitový dřez vypadá lépe a luxusněji na rozdíl od nerezového laciného vzhledu.

Bude to zase, ale jen můj názor, se kterým někdo nebude souhlasit, ale je to názor také i mých některých zákazníků. Jelikož naše firma poskytuje zdarma doživotní servis kuchyně, tak mám možnost vidět jejich stav po několikaletém používáním a také zpětný názor našich zákazníků. V roce 2002 jsem si nainstaloval do vlastní kuchyně bílý granitový dřez, jelikož zastávám názoru co je bílé je čisté. 

V tomto případě jsem udělal výjimku, protože po cca 6 letech dřez v rozích a záhybech začal žloutnout, i když jsem pravidelně prováděl údržbu rozhodl jsem se ho vyměnit za nerezový od firmy TEKA, která vyrábí ty nejkvalitnější dřezy s tloušťkou plechu od 0,8 do 1 mm a mám ho do dnes. 

K jeho údržbě mně postačuje pasta od firmy TEKA, kterou mám provedenou za dvě minuty na rozdíl od granitového za 20 minut a výsledek je, že vypadá jako nový, což nemůžu říct o granitovém. Účinnost pasty má vodoodpudivý efekt, který vydrží celý měsíc. Velice rád Vám účinnost pasty předvedu na našem používaném nerezovém dřezu u nás ve studiu.

Zanechte nám komentář

Další rady a tipy

Vestavný vysavač

Jednoduché ovládání K aktivaci vysavače se jednoduše dotkněte smetákem nebo nohou klapky přístroje.Senzor rozpozná tlak a zapne chod motoru.Nyní můžete

Číst dále »