Nové vestavné spotřebiče Teka

TEKA přináší novinky, a to vestavnou troubu AirFry, SteakMaster a barevnou edici Urban Colors.

Kdo nás sleduje tak ví, že Vám vyrobíme nejen kuchyňskou linku na zakázku, ale i dodáváme spotřebiče k zakoupeným kuchyním. Momentálně můžete u nás ve studiu vidět novinky spotřebičů od značky TEKA.

Vestavná trouba AirFry

Připravte si ty nejkřupavější hranolky v troubě. Zdravě. Bez oleje. Potěšení bez výčitek! Objevte novou vestavnou troubu s funkcí AirFry a XXL kapacitou 71 l. Smažte úplně bez oleje, nebo přidejte několik kapek a získejte dokonalý výsledek. Užijte si hranolky, kuřecí nugety, křidélka, křupavou zeleninu a mnoho dalšího!

Přehrát video

Vestavná trouba SteakMaster

První unikátní trouba pro přípravu perfektního steaku doma. Příprava perfektního steaku vyžaduje velmi vysokou teplotu. Výkonný SteakGrill v nové troubě SteakMaster umí dosáhnout teploty až 700 ºC. Díky této vysoké teplotě speciální litinové mřížce zvládnete připravit dokonalý steak v kvalitě jako z restaurace.

Přehrát video

Barevná edice Urban Colors

V nové edici Urban Colors si můžete vybrat jednu barvu z pěti barev a sladit do ní celou kuchyň nejen s barvou dvířkoviny, ale nově i se všemi spotřebičemi – od vestavěných spotřebičů přes digestoř až po kuchyňskou baterii. Edice Urban Colors je inspirována ikonickými prvky největších světových měst, odpovídá nejnovějším trendům v oblasti kuchyňského designu a obsahuje 5 barevných řad. Temně černá, mramorově bílá, cihlově hnědá, tmavě nebo světle šedá? Která bude vaším favoritem? Je to jen na vás!

Líbí se vám novinky, které představila firma TEKA?
Veškeré spotřebiče můžete objednat přes naši firmu – Voráč Interiéry.

 

zdroj: TEKA

Zanechte nám komentář

Další novinky

Dřevařský magazín

Nejen kvalita výrobku, ale i kompletní servis určuje míru spokojenosti zákazníka.Navštívil nás redaktor odborného časopisu. Rozhovor vyšel na stránkách Dřevařského magazínu 

Číst dále »