Kování pro šatní skříně

Po dvouletém provozu nového studia chystáme novinky v šatních skříní a to hlavně jejich otevírání jak klasické tak i posuvné kování firmy Hettich, která zaručuje její dlouhou životnost  (viz videa níže). Instalovaní těchto novinek plánujeme na první čtvrtletí 2018. 

Hettich Wingline L

Sklopný mechanismus push / pull umožňuje přístup k celému obsahu skříně jednou rukou.
Systém je určen pro tichý provoz, otevření a zavření tlakem, bezproblémovou instalaci a maximalizaci vnitřního prostoru.
WingLine L, lehké křídlo do 25 kg a výška do 2400 mm: používá se jako univerzální systém pro ložnice, kuchyně a kanceláře.

Hettich InLine XL

InLine XL je systém prémiových posuvných dveří pro čelní plochy. InLine XL poskytuje maximální flexibilitu při návrhu, zejména při použití držadel. Vzhledem k tomu, že InLine XL umožňuje otevření posuvných dveří z nejvzdálenější hrany dvířek, nabízí možnost vytváření bezúdržbových čel. Montáž je určena pro dveře o hmotnosti až 60 kg.

Dodatečný dotek luxusu a pohodlí přichází ze systémem Silent System, který jemně a tiše zpomaluje dveře směrem k otevírání a zavírání.

Zanechte nám komentář

Další novinky

Dřevařský magazín

Nejen kvalita výrobku, ale i kompletní servis určuje míru spokojenosti zákazníka.Navštívil nás redaktor odborného časopisu. Rozhovor vyšel na stránkách Dřevařského magazínu 

Číst dále »